Prodavač/ka, obsluha ochutnávky

Pracovní místo ( Prodavač/ka, obsluha ochutnávky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
VINOTÉKA DOMAŽLICE
Mzda: 18.000 Kč + odměny
Požavky: samostatnost, iniciativa, zájem o obor, příjemné vystupování
Volné místo prodavač/ka, obsluha ochutnávky pro lokalitu Domažlice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úvazek 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 17 300 - 18 500,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Vodrážková na prodejně 379 495 307 nebo pí Petrásková 727 889 873. Volné místo prodavač/ka pro ...
Západočeské konzumní družstvo Sušice Bělá nad Radbuzou, Inzerováno před 2 dny

prodavač/ka Nástup možný ihned, PP na dobu neurčitou, plný úv. 37,5 hod/týdně - smíšená mzda 23000,- Kč dle výkonu - praxe a zkušenosti vítány - info pí. Petrásková 727 889 873. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Horšovský Týn.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Horšovský Týn, Inzerováno před 2 dny

prodavač/ka Úvazek 37,5 hod/týdně, PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - smíšená mzda 15000,- Kč dle plnění - praxe a zkušenosti vítány - info pí Petrásková 727 89 873 nebo pí Kuželková 379 796 091. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Postřekov.
Západočeské konzumní družstvo Sušice Postřekov, Inzerováno před 2 dny