Ing. Svatava Dvořáková

hospodyně pro domácnost

Odeslat

Pracovní náplň
Zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně. Možno OZP.
Zajištění běžného denního úklidu v domácnostech. Pracuje se dopoledne v rozmezí 8.00 - 15.00 hod.
Požadavky: manuální zručnost, komunikativnost, spolehlivost, důslednost a pracovitost.
Zaměstnanecké výhody: přizpůsobení rozvrhu pracovní doby, práce v místě bydliště zaměstnance.
První kontakt telefonicky v době 8.00-15.00 hod na č. 725 415 008 - Ing. Svatava Dvořáková nebo mailem na adrese: agentura@svatavad.cz
Volné místo hospodyně pro domácnost pro lokalitu Boskovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: hospodyně pro domácnost

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Ing. Svatava Dvořáková
Město: Boskovice

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Svatava Dvořáková
E-mail: Ing. Svatava Dvořáková
Telefon: +420 725 415 008

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Svatava Dvořáková