strojník vodohospodářského zařízení ČOV

  • Roztoky

Pracovní místo ( strojník vodohospodářského zařízení ČOV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obsluha čistírny odpadních vod, po zapracování pravidelné střídání v nepřetržitém provozu ve 12 hod. směnách
Obsluha vyhrazených technických zařízení (plynové zařízení, tlakové nádoby, zdvihací zařízení)
Údržba a opravy zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách
Zpracování dat na počítači

Nabízíme
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy
Odpovídající mzdové ohodnocení
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
Min. SOU - vyučení v oboru elektro - 5 let praxe, maturita výhodou
Základní znalosti a dovednosti při práci s PC
Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Dobrý zdravotní stav
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Volné místo strojník vodohospodářského zařízení čov pro lokalitu Roztoky.