GOLD GERBERA s.r.o.

Prodavač, prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Prodavač, prodavačka - vzdělání základní. Pracoviště Studánky č.p. 105 a Studánky č.p. 91 (společnost počítá se střídáním zaměstnanců na obou pracovištích . Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 14.900,-- Kč hrubého. Kontakt: Pham Duc Cuong, tel.: 775 222 229. Ověřeno 24.10.2018.
Volné místo prodavač, prodavačka pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač, prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: GOLD GERBERA s.r.o.
Město: Vyšší Brod

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Duc Cuong Pham
Telefon: +420 775 222 229

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GOLD GERBERA s.r.o.