Krok Kyjov, z.ú.

zámečník/ce nebo kovář/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: třída Komenského 2124/88, 697 01 Kyjov. SOU s maturitou nebo vzdělání SŠ, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B, manuální zručnost, svářečský kurz. Praxe min. 1 rok. 25 dnů dovolené, stravování. Životopisy zasílat na mail: zajemopraci@oskrok.cz
Volné místo zámečník/ce nebo kovář/ka pro lokalitu Kyjov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zámečník/ce nebo kovář/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Krok Kyjov, z.ú.
Ulice: třída Komenského 2124
Město: Kyjov
PSČ: 697 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Čamlíková
E-mail: Mgr. Hana Čamlíková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Krok Kyjov, z.ú.