DIOS TRADING, spol. s r.o.

Závozník

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky (Po-Pá 7-15:30 hod.)
Specializovaný velkoobchod nápoji v Modřicích příjme závozníka
Požadavky: spolehlivost, bezúhonnost
Místo výkonu práce: Husova 593, Modřice
Volné místo závozník pro lokalitu Modřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: DIOS TRADING, spol. s r.o.
Ulice: Husova 593
Město: Modřice
PSČ: 664 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: František Furch
Telefon: +420 774 636 757

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: DIOS TRADING, spol. s r.o.