Závozník

Pracovní místo ( Závozník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky (Po-Pá 7-15:30 hod.)
Specializovaný velkoobchod nápoji v Modřicích příjme závozníka
Požadavky: spolehlivost, bezúhonnost
Místo výkonu práce: Husova 593, Modřice
Volné místo závozník pro lokalitu Modřice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

řidič+závozník ŘP sk.C, místo výkonu : Středočeský kraj Volné místo řidič+závozník pro lokalitu Holubice.
Busdominator s.r.o. Holubice, Inzerováno včera

závozník/ice /skladník/ice V případě zájmu volat na tel.č.: 777 000 151 a domluvit pohovor Místo výkonu práce - WORLD INVEST v.o.s., Beethovenova 5603, Chomutov Požadujeme - fyzickou zdatnost - manipulace se sudy, průkaz na VZV výhodou, možnost proškolení. Nabízíme mzdu ...
WORLD INVEST v.o.s. Chomutov, Inzerováno před 2 dny

SKLADNÍK/ZÁVOZNÍK V DODÁVCE-LEHKÉ SKLADOVÉ PRÁCE Zkrácený úvazek na 5 - 6 hod., dle dohody, možnost pracovat pouze 4 dny v týdnu, pouze pro osoby zdravotně postižené - I., II. nebo III. stupeň postižení, není vhodné pro vozíčkáře. Zaslat životopis s uvedením kontaktního telefonu na sebe ...
LIPA VELKOOBCHOD PAPÍREM s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny