NOČNÍ RECEPČNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( NOČNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Mašatová Renáta, tel.: 607 576 769 , e-mail: masatova@jeandecarro.com
Požadujeme:
- samostatnost, znalost práce na PC, spolehlivost, flexibilitu
- znalost NJ, AJ, znalost RJ výhodou
- praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
- práce s rezervačním systémem
- přijímání, ubytovávání a odbavování hotelových hostů
- prodej hotelových wellness služeb
- poskytování informací hotelovým hostům o kulturním vyžití v Karlových Varech

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- vánoční odměny
- po 6 měsících zaměstnání možnost využití Wellness provozu 2x za rok
- po 1 roce zaměstnání příspěvek na penzijní pojištění, životní pojištění nebo příspěvek na dovolenou
- příspěvek na stravu / stravenky

Místo výkonu práce: Moravská 36, 360 01 Karlovy Vary
Volné místo noční recepční pro lokalitu Karlovy Vary.