Kuchař/kuchařka

Pracovní místo ( Kuchař/kuchařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Malá Morávka 122
zaměstnanecké benefity
Hlásit se na e - mail koprivnaatkoprivna.cz
Z : 27.9.2017
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Malá Morávka.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MÍSTO VÝKONU: Zámecká č.p. 1, 564 01 Žamberk NABÍZÍME: - po třech měsících osobní ohodnocení, odměny - možnost prodloužení pracovní smlouvy - příspěvek na stravování z FKSP, 5 týdnů dovolené Volné místo pomocná síla v kuchyni ...
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk Žamberk, Inzerováno včera

Kuchař/kuchařka, pizzař z:6.1.2017.A:22.2.2018: Místo výkonu Studénka.Do nově otevírané restaurace ve Studénce přijmeme kuchaře, kuchařku. Požadujeme: samostatnost, spolehlivost a preciznost. Praxe nutná. Výborný zdravotní stav.Nabízíme: dlouhodobou práci na hlavní ...
JOLAMI s.r.o. Studénka, Inzerováno včera

Pomocná síla v kuchyni Požadované dovednosti - bezúhonnost, diskrétnost, pracovitost, komunikativnost, smysl pro práci v týmu. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně Po - Pá 8.00 - 11.00 a 17.00 - 19.00 hod. Volné místo pomocná síla v kuchyni pro ...
Trojkámen s.r.o. Jindřichov, Inzerováno včera