Mzdová/ý učetní

Pracovní místo ( Mzdová/ý učetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DAS Czech Republic s.r.o. vyrábějící automobilové sedačky pro přední evropské výrobce aut hledá do svých řad kolegyni/kolegu na pozici Mzdová/vý účetní, která/ý má odpovídající komunikační a analytické schopnosti.

Odpovědnosti:
zpracovávání mezd vč. mzdové uzávěrky; odesílání přihlášek/odhlášek na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Fyzioterapeuti s registrací Moderní a nově vybavené pracoviště NZZ rehabilitace,přátelský mladý kolektiv, zkušenosti z praxe a odborné kurzy výhodou,umožňujeme podporu profesního růstu, kurzů a progres. ohodnocení-odměny, soc. a zam. výhody...Neplatí pro sport. a rekondiční ...
MUDr. Kateřina Šochová Šenov, Inzerováno včera

prodavač/ka v květinářství Prodej květin, vázání kytic. Vyučení v oboru zahradník, aranžer květin výhodou, možnost zkráceného úvazku, kontakt osobně v sídle (Slavkov 273) 8,30-17,00 hod, telefonicky, e-mailem. Volné místo prodavač/ka v květinářství pro lokalitu Hluk.
Miluše Uhrová Hluk, Inzerováno včera

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK VE ZPRACOVATELSKÉM PRŮMYSLU (ZamK) A02 (ZamK) SŠ, znalost korejského jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího kontakt - viz výše Volné místo řídící pracovník ve zpracovatelském průmyslu (zamk) pro lokalitu Nošovice.
Hyundai Dymos Czech, s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera