Fachstav, s.r.o.

IZOLATÉR, POKRÝVAČ, STAVEBNÍ KLEMPÍŘ (CIZ)

Odeslat

Pracovní náplň
A02 (CIZ) a:29/11/2017
Požadujeme praxe min. 1 rok.
Výhody: příplatky a práci presčas (So - 50%, Ne - 100%, státní svátky - 100%).
Možnost zapůjčení služebního vozidla, příspěvek na mobilní telefon.
Kontakt: telefonicky (viz. výše) se předem domluvit v době od 7:00 - 12:00h, osobně na adrese Družstevní 844, 738 02 Frýdek-Místek.
Volné místo izolatér, pokrývač, stavební klempíř (ciz) pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: IZOLATÉR, POKRÝVAČ, STAVEBNÍ KLEMPÍŘ (CIZ)

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Fachstav, s.r.o.
Město: Frýdek-Místek

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: Kontakt
Telefon: +420 603 246 661

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fachstav, s.r.o.