Modeza eu, s.r.o.

Číšník / Servírka

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- základní vzdělání + min 2 roky praxe (v posledních 5-ti letech)
- vyučen v oboru může být i bez praxe
- trestní bezúhonost
- dobrý zdravotní stav

Místo výkonu práce: Areál Miroslav

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost stravování, zam. benefit - lyžování zdarma

Zájemci se mohou hlásit:
- na e-mail: hladky@rsmiroslav.cz
Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Lipová-lázně.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník / Servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Modeza eu, s.r.o.
Ulice: 26
Město: Lipová-lázně
PSČ: 790 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miloš Hladký
E-mail: Miloš Hladký
Telefon: +420 604 264 327

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Modeza eu, s.r.o.