PRACOVNÍK/CE VNITŘNÍ SLUŽBY JIČÍN (V ZÁZEMÍ POŠTOVNÍHO DEPA)

  • Jičín

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE VNITŘNÍ SLUŽBY JIČÍN (V ZÁZEMÍ POŠTOVNÍHO DEPA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍK/CE VNITŘNÍ SLUŽBY JIČÍN (V ZÁZEMÍ POŠTOVNÍHO DEPA - ul. Dělnická, Jičín) - pracoviště Jičín.
Kontakt pouze e-mailem - kubistova.petra@cpost.cz. Kontaktní osoba se v Jičíně nenachází.
Náplň práce:
*pořizování došlých zásilek k dodání
*vykládání zásilek z klecí
*třídění zásilek
*kontrola poškozených zásilek
Požadujeme:
*trestní bezúhonnost
*základní znalost práce na počítači
*fyzická zdatnost - manipulace s těžkými zásilkami, zdravotní způsobilost.
Pracovní doba
PO 4,30 - 9,00 13,00 - 19,00
ÚT 4,30 - 8,00 13,30 - 18,30
ST 4,30 -10,00
ČT 11,00 - 18,00
Každá třetí sobota 4,30 - 9,00 hod.
Nabízíme:
* různorodou prací s možností denního kontaktu s klienty
* základní pracovní dobou 37,5 hod. týdně a 5ti týdny dovolené
* širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních
* vhodné i pro mladistvé a absolventy
* pracovní smlouvou na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
* možnost práce na PP, DPČ i DPP
Volné místo pracovník/ce vnitřní služby jičín (v zázemí poštovního depa) pro lokalitu Jičín.