Lear Corporation Czech Republic s.r.o.

CAD inženýr/ka / CAD designer

Odeslat

Pracovní náplň
CAD INŽENÝR/KA / CAD DESIGNER
Náplň práce:
- navrhovat a vyvíjet části sedadel na základě specifikací od zákazníka
- Integrovat komponenty a sestavy do systémů sedadel
- Převzít a technicky vést svěřené projekty
- Komunikovat a řešit s klienty technické věci v rámci vývoje
- Provádění konstrukčních výpočtů a analýz
Požadavky:
- VŠ strojního zaměření
- Znalost a zkušenosti v některém z 3D konstrukčních programů (Catia nebo CAD velkou výhodou)
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Komunikativní znalost Anglického jazyka
- Znalosti či zkušenosti v oblasti strojní konstrukce (plasty, kovy)
Volné místo cad inženýr/ka / cad designer pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: CAD inženýr/ka / CAD designer

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Lear Corporation Czech Republic s.r.o.
Ulice: Podnikatelská 1186
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Sochor
E-mail: Tomáš Sochor

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lear Corporation Czech Republic s.r.o.