HÁLA TRUCK, s.r.o.

MECHANIK/-ČKA A OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Rooseveltova č.p. 261, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2017
- Požadujeme: praxi v oboru
- Nabízíme: zajištěné ubytování, osobní ohodnocení
- V případě zájmu kontaktujte: Hála Bohuslav, tel.: 776 180 311, e-mail: autodoprava@halatruck.cz
Volné místo mechanik/-čka a opravář/-ka nákladních automobilů pro lokalitu Chlumec nad Cidlinou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MECHANIK/-ČKA A OPRAVÁŘ/-KA NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: HÁLA TRUCK, s.r.o.
Ulice: Rooseveltova 261
Město: Chlumec nad Cidlinou
PSČ: 503 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bohuslav Hála
E-mail: autodoprava@halatruck.cz
Telefon: +420 776 180 311

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HÁLA TRUCK, s.r.o.