Automechanici / karosáři osobních automobilů

Pracovní místo ( Automechanici / karosáři osobních automobilů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice:automechanici / karosáři osobních automobilů
Místo vhodné i pro absolventy.
Požadavky:
řidičské oprávnění sk. B, zkoušky svařování, výhodou praxe, vyučení v oboru, časová flexibilita
Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- až 20 000,- Kč a více ( po zapracování)
Kontakt:Melmuk David, tel.: 777 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl