ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

§97 Farmaceuti bez specializace - lékárník asistent/ka

Odeslat

Pracovní náplň
odborná stáž - praxe §97
MV: Jabloňová 2137/13,106 00 Praha 10-Záběhlice
Kontakt: Jonáš Ivo, tel.: 739 329 179, e-mail: jonas@drmax.cz
Volné místo §97 farmaceuti bez specializace - lékárník asistent/ka pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: §97 Farmaceuti bez specializace - lékárník asistent/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Ulice: Jabloňová 2137
Město: Praha
PSČ: 106 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Jonáš
E-mail: jonas@drmax.cz
Telefon: +420 739 329 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.