Manažer/ka pro interní klientelu

  • Brno

Pracovní místo ( Manažer/ka pro interní klientelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem sazapetr@seznam.cz

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC (Word, Excel), komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální vystupování, řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru výhodou.

Náplň práce: tvorba finančních plánů s důrazem na individuální přístup ke klientovi, komplexní finanční analýzy, zodpovědnost za péči o finanční portfolio klientů.

Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení, dlouhodobou práci, karierní růst, bezplatný systém zaškolení, práci bez nutnosti aktivního vyhledávání klientů (zavedená klientela, klientský kmen), domlouvání schůzek asistentkou, firemní benefity (firemní tarif, vlastní kancelář, notebook atd.).
Volné místo manažer/ka pro interní klientelu pro lokalitu Brno.