Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka

Pracovní místo ( Prodavač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Prodejna Bivoj a.s. v Kauflandu, Výškovická 3086/44, Ostrava - Zábřeh

Co u nás budete dělat:
- Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- Třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- Obsluha pokladny, váhy

Co požadujeme:
- Spolehlivost, pracovitost
- Rychlost a pečlivost ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka do oddělení zahrady PRODAVAČ/KA DO ODDĚLENÍ ZAHRADY Nástup možný ihned. POŽADUJEME: základy práce na PC. NÁPLŇ PRÁCE: prodej a doplňování zboží. Kontakt se zákazníkem. NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, zaměstnanecké slevy, možnost prodloužení doby ...
UNI HOBBY, a.s. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Prodavač/ka v prodejně kancelářského papírnictví PRODAVAČ/KA V PRODEJNĚ KANCELÁŘSKÉHO PAPÍRNICTVÍ Nástup možný ihned. Požadujeme: Pozitivní přístup k práci, lidem a životu. Příjemné vystupování. Schopnost a ochota komunikace se zákazníky. Znalost práce v obchodě výhodou. Znalost papírenského zboží ...
Ing. Petra Halaštová Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Prodavači Zkušenost s prodejem masa a masných výrobků výhodou Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email. Volné místo prodavači pro lokalitu Karviná.
TĚŠÍNSKÉ JATKY HOLDING, s.r.o. Karviná, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit