OSTROJ a.s. MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY - SVAŘOVNA

MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY - SVAŘOVNA

Odeslat

Pracovní náplň
KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.
SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření, praktická zkušenost s vedením zaměstnanců ve strojírenské výrobě min. 3 roky podmínkou (nejlépe svářečů a zámečníků), znalost technologie výroby svarků, znalost čtení výkresové dokumentace, výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti, samostatnost.
Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: zadávání a kontrola plnění výrobních úkolů dle stanoveného plánu; vedení evidence pracovní směny, plánování směn; kontrola účelného využívání nástrojů a spotřeby režijních nákladů; - kontrola stavu výrobního zařízení; kontrola pracovní a technologické kázně; zajištění přeškolování zaměstnanců; odepisování operací, realizace inventarizace nedokončené výroby; evidence výkresů a materiálů; archivace postupů; zajištění odpoledního dozoru; - provádění svářečského dozoru; kontrola dodržování ZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic; komunikace s ostatními útvary divize a společnosti.
Volné místo mistr -ová strojírenské výroby - svařovna pro lokalitu Opava.

Požadavky
Práce s PC, Zkoušky svařování - MS Office, Outlook, SAP EP výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: MISTR -OVÁ STROJÍRENSKÉ VÝROBY - SVAŘOVNA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: OSTROJ a.s.
Ulice: Těšínská 1586
Město: Opava
PSČ: 746 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Daniela Krybusová
E-mail: krybusova@ostroj.cz
Telefon: +420 553 872 176

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OSTROJ a.s.