Tiskárna Hradištko s.r.o.

Tiskaři

Odeslat

Pracovní náplň
Tiskárna je dostupná z Prahy od Metra trasy B Smíchovské nádraží, BUS č. 338, cca 40 min.,možnost i na zkrácený úvazek
Volné místo tiskaři pro lokalitu Hradištko.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskaři

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: Tiskárna Hradištko s.r.o.
Ulice: Tiskárenská 433
Město: Hradištko
PSČ: 252 09

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Evelína Hajíčková
E-mail: Evelína Hajíčková
Telefon: +420 728 206 843

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tiskárna Hradištko s.r.o.