MG CENTRUM s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: náměstí Svobody 310, 696 81 Bzenec. Samostatnost, pracovitost, flexibilita, spolehlivost, aktivní přístup a chuť do práce. Praxe v oboru vítána. Zaměstnanecká strava. Kontakt na tel. 608 242 433, na mail: golias@mgcentrum.cz i osobně po tel. domluvě.
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Bzenec.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: MG CENTRUM s.r.o.
Ulice: náměstí Svobody 310
Město: Bzenec
PSČ: 696 81

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Goliáš
Telefon: +420 608 242 433

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MG CENTRUM s.r.o.