Číšníci a servírky

Pracovní místo ( Číšníci a servírky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: náměstí Svobody 310, 696 81 Bzenec. Samostatnost, pracovitost, flexibilita, spolehlivost, aktivní přístup a chuť do práce. Praxe v oboru vítána. Zaměstnanecká strava. Kontakt na tel. 608 242 433, na mail: goliasatmgcentrum.cz i osobně po tel. domluvě.
Volné místo číšníci a servírky pro ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Technolog-programátor - příprava technologických postupů - příprava a odlaďování programu - volba nářadí a nástrojů včetně sledování nákladů a vyhodnocování spotřeby - spolupráce s nadřízeným výroby při přijímání nových zakázek a projektů
KVS EKODIVIZE a.s. Dvorce, Opavská 272, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Soustružník-automatář - obsluha obráběcích automatů - dokončovací práce

Číšník/servírka Nabídnutá mzda je za plný úvazek (směny po dohodě). Požadujeme: zodpovědnost, praxe je podmínkou, aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, loajalitu, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, čistotnost. Je nutné mít zdravotní ...
Foodzr spol. s r.o. Žďár nad Sázavou, Inzerováno včera