Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

GRAFIK

Pracovní místo ( GRAFIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
GRAFIK

Kontakt: pí Műhlheimová, e-mail: margitattiskarna-median.eu

Požadujeme:
- Práce v programech Adobe indesign, illustrator, photoshop.
- Kreativita a nápady.
- Samostatnost a zodpovědnost.
- Ochota učit se nové věci.
- Praxe v polygrafii vítána.

Místo výkonu práce: Průmyslová 1456, 363 01 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

PROJEKTOVÝ INŽENÝR, až 45 000 Kč Pro našeho mezinárodně působícího klienta sháníme kreativního kandidáta, který bude mít na starosti vývoj nových výrobků, kompletizaci interních postupů při výrobě a zodpovědnost za komunikaci se zákazníky. Pracovní náplň:
Grafton Recruitment s.r.o. Pardubice, Plný úvazek, Inzerováno včera

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA Baví Tě práce v HR a máš přehled v pracovně-právních vztazích i trochu praxe? Pojď pracovat pro mezinárodní společnost a a staň se členem HR týmu. Co Tě bude čekat?
Grafton Recruitment s.r.o. Vysoké Mýto, Plný úvazek, Inzerováno včera

ÚČETNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI Máte zkušenost z oblasti účetnictví a rádi byste se uplatnili v prostředí moderní společnosti, zabývající se designem?
Grafton Recruitment s.r.o. Litomyšl, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit