Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zavedená výrobní společnost hledá do svého týmu samostatnou účetní.
Náplň práce:
- Vedení účetnictví vč. mzdového
- Administrativa spojená s účetnictvím
- Sestavení ročních uzávěrek a reportů
- Komunikace s úřady, bankou a daňovým poradcem
Požadujeme:
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

PERSONALISTA - MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ 20.10/17.10.2017 - vedení personální a mzdové agendy, nástupy a výstupy zaměstnanců, evidence docházky, komunikace s úřady, reporting. SŠ obor ekonomika, lidské zdroje, 5 let praxe, NJ - podmínkou, znalost práce na PC, znalost zákoníku práce, ...
Arens Oberflächenfullservice s.r.o. Břeclav, Inzerováno včera

Samostatný účetní Požadovaná praxe 4 roky v oboru. Znalost účetního systému Hellios výhodou. Volné místo samostatný účetní pro lokalitu Jihlava.
Zemědělské zásobování a nákup v Jihlavě, a.s. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

samostatná/ý účetní Obec Černovice se sídlem Černovice 80, 430 01 Černovice Starosta obce Černovice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice: samostatná účetní obce Černovice (platová třída 10 - od 17.100,-Kč dále podle praxe ) Náplň práce: Kompletní ...
Obec Černovice Černovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit