FORCORP GROUP spol. s r.o. Ostraha - prac. Vestec

Ostraha - prac. Vestec

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Průmyslová č.p. 595, Vestec.
Informace o pracovním místě: Ochrana a ostraha majetku klienta, obsluha zařízení operačního střediska, znalost EPS, EZS, CCTV a kamerového systému výhodou, PC, kódování. Kontrola osob vstupujících do objektu, zamezení vstupu neoprávněným osobám, pravidelné obchůzky, drobná administrativa. Poskytování potřebných informací.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP)
Požadujeme: spolehlivost. Prac. poměr na dobu určitou.
Certifikát Strážný kód profesní kvalifikace 68-008-E výhodou.
Dlouhodobé zaměstnání v zavedené firmě, seriózní přístup.
První kontakt POUZE telefonicky! Nechodit na pracoviště!
Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz.
Volné místo ostraha - prac. vestec pro lokalitu Vestec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostraha - prac. Vestec

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: FORCORP GROUP spol. s r.o.
Ulice: Průmyslová 595
Město: Vestec
PSČ: 252 50

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renáta Marková
E-mail: prace@forcorp.cz
Telefon: +420 723 612 506

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FORCORP GROUP spol. s r.o.