LOKÁLNÍ IT PODPORA

  • Hrádek nad Nisou

Pracovní místo ( LOKÁLNÍ IT PODPORA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
– Údržba a správa koncových uživatelů zařízení (PC, notebook, tiskárny, atd.)
– Údržba lokálních serverů - SW a HW
– Management záložních pásek a lokálních záloh
– Správa lokálních licencí a IT majetku
– Údržba PBX
– Dostupnost v případě nouze v kritických otázkách v oblasti IT (např. infrastruktury, dostupnosti systému s dopadem na zákazníka a výroby atd.)
– Kontaktní osoba pro věci, které souvisí IT
– Spolupráce s externími poskytovateli IT služeb
– Podpora centrálních IT požadavků (nový IT projekt, implementace, migrace, atd.)
– Lokální IT podpora - v běžných pracovních hodinách
– Dostupnost na telefonu pro danou lokalitu
Požadavky:
– Min. SŠ v oblasti IT nebo management
– AJ středně pokročilá
– Znalost Microsoft Active Directory
– Znalost Win Server 2008 a 2012
– Zkušenosti s MS Office
– Zkušenosti s LAN
– Schopnost se rychle učit novým technologiím a systémům
Nabízíme:
– Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive
– Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou
– Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici
– 5 týdnů dovolené
– 13. plat
– Jazykové a odborné kurzy
– Příspěvky na stravu
– Pružná pracovní doba
– Práce v mezinárodní společnosti
V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com
Volné místo lokální it podpora pro lokalitu Hrádek nad Nisou.