Skladník i BEZ PRAXE až 22 000 Kč !

Pracovní místo ( Skladník i BEZ PRAXE až 22 000 Kč ! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chtěli by jste si zkusit práci ve skladu ale bojíte se, že Vás nepřijmou bez zkušeností? Nám to nevadí, vše Vás naučíme a potřebná osvědčení a školení Vám zařídíme! Jedná se o práci ve skladu ve 2 směnném provozu!

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Operátor ve skladu 22 - 24 000 Kč/měs.(muži,ženy) Pohořelice Máme pro tebe skvělou příležitost pracovat v logistice!!! Hledáme zodpovědné ženy i muže na pozici skladníků do KMENOVÉHO stavu POHOŘELICKÉ firmy. Vše naučíme, praxe není nutná Můžete očekávat:
Grafton Recruitment s.r.o. Brno, Plný úvazek, Inzerováno včera

Skladník Požadujeme: orientace v technické dokumentaci, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, průkaz na VZV - ale není podmínkou, lze dodělat. Náplň práce: příjem zboží a jeho naskladnění, evidence přijímání a ...
IN - EKO TEAM s.r.o. Tišnov, Inzerováno včera

skladník - pouze pro OZP První kontakt e-mailem: symetrie.janaglozarova@seznam.cz nebo telefonicky 9-18 hodin Praxe v oboru vítána, řidičský průkaz sk.B vítán,ale není podmínkou, čistý trestní rejstřík, ochota a příjemné vystupování, Nabízíme: kamaradský kolektiv,dlouhodobé ...
symetrie s.r.o. Brno, Inzerováno včera