ZKUŠEBNÍ TECHNIK

  • Bohumín

Pracovní místo ( ZKUŠEBNÍ TECHNIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
VŠ vzdělání technického zaměření (obor materiálové inženýrství nebo metalurgie),
znalost tepelného zpracování oceli a jejich tváření,
orientace v technické dokumentaci a ISO normách vítána,
znalost AJ nebo NJ,
uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
dobré komunikační schopnosti, proaktivní přístup k řešení problémů, flexibilita, logické uvažování, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
Budete provádět přípravu metalografických výbrusů, metalografické zkoušky makro a mikrostruktury oceli a zkoušky mechanických vlastností ocelí. Hlavní náplní bude kvalitativní kontrola materiálu. Budete zodpovídat za provádění záznamů o výsledcích zkoušení a za správnou evidenci údajů o zkouškách. Dále budete vystavovat a kontrolovat zkušební protokoly. Pokud budete úspěšní, čeká Vás práce v mezinárodní dynamické společnosti, motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy,odborný růst a osobnostní rozvoj.
Volné místo zkušební technik pro lokalitu Bohumín.