Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Dělník - provozní instalatér - topenář

Pracovní místo ( Dělník - provozní instalatér - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Správa budov – Údržba, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

dělníka – provozního instalatéra - topenáře

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• vyučen v oboru instalatér - topenář
• platný Průkaz odborné ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

instalatér Pracoviště: Větéřov 142. Praxe výhodou. Volné místo instalatér pro lokalitu Věteřov.
VYSKOČIL-ROZVOD PLYNU,s.r.o. Věteřov, Inzerováno před 3 dny

PROVOZNÍ MONTÉR 17.9./pozice na pracovišti v HUSTOPEČÍCH pro vyučené v oboru instalatér nebo strojní zámečník. Náplní práce jsou opravy poruch, údržba a rekonstrukce vodovodních sítí.. Požadujeme ŘP B a svářečský průkaz. Přispíváme na stravu, penzijní ...
Vodovody a kanalizace Břeclav, a.s. Hustopeče, Inzerováno před 5 dny

Údržbář - instalatér POŽADAVKY: vzdělání vyučení, instalatér- znalost svařování PPR, rozvody tlak. vzduchu, sanitární instalace POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, drobné údržbářské práce ZAMĚSNTAVATEL NABÍZÍ: prémie za docházku a za plnění, ...
EMP s.r.o. Slavkov u Brna, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit