Fakultní nemocnice Brno Dělník - provozní instalatér - topenář

Dělník - provozní instalatér - topenář

Odeslat

Pracovní náplň
Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Správa budov – Údržba, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

dělníka – provozního instalatéra - topenáře

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• vyučen v oboru instalatér - topenář
• platný Průkaz odborné kvalifikace svářeče
• absolvovaný kurz svařování a montáž plastového potrubí PPR
• praxe v oboru min. 3 roky
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

• pracovní místo v nepřetržitém provozu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké benefity

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucího Údržby pana Josefa Horňáka,
e-mail: Hornak.Josef(zavinac)fnbrno.cz, tel.: 5 3223 2573, mobil: 724 563 207
Volné místo dělník - provozní instalatér - topenář pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník - provozní instalatér - topenář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Fakultní nemocnice Brno
Ulice: Jihlavská 340
Město: Brno
PSČ: 625 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Navrátilová
E-mail: Mgr. Jana Navrátilová
Telefon: +420 532 232 667

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fakultní nemocnice Brno