Dělník - provozní instalatér - topenář

  • Brno

Pracovní místo ( Dělník - provozní instalatér - topenář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Odbor hospodářsko-technické správy, Správa budov – Údržba, Pracoviště medicíny dospělého věku, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme:

dělníka – provozního instalatéra - topenáře

Počet volných míst: 1

Požadavky:

• vyučen v oboru instalatér - topenář
• platný Průkaz odborné kvalifikace svářeče
• absolvovaný kurz svařování a montáž plastového potrubí PPR
• praxe v oboru min. 3 roky
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:

• pracovní místo v nepřetržitém provozu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• zaměstnanecké benefity

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte na vedoucího Údržby pana Josefa Horňáka,
e-mail: Hornak.Josef(zavinac)fnbrno.cz, tel.: 5 3223 2573, mobil: 724 563 207
Volné místo dělník - provozní instalatér - topenář pro lokalitu Brno.