PLÁNOVAČ VÝROBY

  • Bohumín

Pracovní místo ( PLÁNOVAČ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání strojního zaměření nebo IT,
základní znalost a přehled v technické výkresové a technologické dokumentaci,
pokročilou znalost práce s PC (MS Office),
znalost anglického nebo německého jazyka výhodou,
velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilitu, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení,aktivní přístup k operativnímu plánování, schopnost reagovat na změny, samostatné rozhodování,
ŘP sk. B.
Denně budete tvořit a aktualizovat operativní výrobní plány na základě zákaznických objednávek na svěřeném úseku, komunikovat jejich plnění a průběh s výrobou, příp.ostatními plánovači nebo expedicí. Budete sestavovat dílčí operativní plány výroby v prostředí plánovacího softwaru a zabezpečovat včasné dodávky materiálu do výroby. Budete spravovat procesy za účelem včasného odhalení případných rizik a pracovat s informačním systémem a navazující administrativní agendou. Pokud budete úspěšní, čeká Vás:zodpovědná práce, na které závisí spokojenost zákazníka, práce v mezinárodní dynamické společnosti,motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.
Volné místo plánovač výroby pro lokalitu Bohumín.