GRAFOTECHNA Plus s.r.o.

Tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů

Odeslat

Pracovní náplň
výpis z trestního rejstříku, poctivý přístup k práci
Volné místo tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední
Lokalita: Praha
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: GRAFOTECHNA Plus s.r.o.
Ulice: Lýskova 1594
Město: Praha
PSČ: 155 00

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GRAFOTECHNA Plus s.r.o.