Tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů

Pracovní místo ( Tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
výpis z trestního rejstříku, poctivý přístup k práci
Volné místo tiskaři - strojníci ofsetových, litografických strojů pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika

Další volná místa

Programátoři počítačových aplikací Práce na PC. Angličtina - Aktivní. C# vývojář: zkušenosti s programováním v C# a frameworku.NET, znalost WPF a WinForms, Windows OS internals a administrace, orientace v sítích a síťových protokotech, pokročilá znalost SQJ a databází. PHP vývojář: ...
MyQ, spol. s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Správci tisku, grafici Kont.: emai:lokvencova@kapatex.cz Náplň práce: tvorba grafických náhledů pro obchodní oddělení, obsluha sublimačních tiskáren a navazujícího zařízení, tvorba grafických náhledů pro marketingové oddělení, zkušenost s obsluhou tiskařských strojů ...
KAPATEX s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Obsluha polygrafických strojů - pomocní tiskaři Pozice: obsluha polygrafických strojů - pomocní tiskaři OC Vhodné i pro OZP. Obsluha polygrafických strojů a pomocné práce v tiskárně. Práce vhodná pro muže i ženy. Požadujeme zručnost a ochotu pracovat, zaškolení zajistíme. Zaměstnanecké výhody: 5 ...
PBtisk a.s. Příbram, Inzerováno před 4 dny