Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Advokátní koncipient

Pracovní místo ( Advokátní koncipient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici advokátního koncipienta nabízíme získání rozmanité praxe v mnoha oblastech práva. Požadujeme odpovědnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost, samostatné řešení úkolů při respektování pokynů advokáta, logické myšlení, analytické schopnosti, schopnost tvůrčí práce s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa
Státní, veřejná správa

Další volná místa

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA 25.6.2018 - advokátní koncipient. VŠ obor právo, praxe 1 rok v obchodním právu, ŘP sk. B, znalost AJ, znalost práce s PC. Prac. doba 8.00 - 16.30 hod. KONTAKT: Pružinská Radmila, tel.: 777 984 448 Místo výkonu práce: Břeclav Volné místo advokátní ...
Róbert Pružinský JUDr. Břeclav, Inzerováno déle jak týden

advokátní koncipient Požadované dovednosti PODMÍNKOU JE VYNIKAJÍCÍ ZNALOST NĚMECKÉHO JAZYKA. Jedná se o práci advokátního koncipienta se zaměřením na agendu pro rakouského klienta (banka) Volné místo advokátní koncipient pro lokalitu Brno.
JUDr. Richard Tomanek Brno, Inzerováno déle jak týden

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KONCIPIENTKA 20.6.2018 - práce advokátního koncipienta. Úplné VŠ vzdělání v oboru právo a právní věda, vhodné i pro absolventy, znalost práce s PC, znalost AJ nebo NJ, praxe z advokátní kaceláře výhodou, ŘP sk. B výhodou. Prac. doba 8:00-16:30 hod. KONTAKT: ...
Petr Houžvička Mgr. Břeclav, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit