Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Účetní junior

Pracovní místo ( Účetní junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt: Hujíčková Hana Mgr., tel.: 582 303 224, e-mail: personalniatttce.toray.cz. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, odměňování reflektující znalosti a zkušenosti, firemní benefity, dlouhodobou stabilitu. Požadujeme SŠ vzdělání, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

HLAVNÍ ÚČETNÍ Máte zkušenosti s komplexním účetnictvím a rádi byste vedli tým účetního oddělení veí výrobní společnosti?
Grafton Recruitment s.r.o. Prostějov, Plný úvazek, Inzerováno včera

asistentka obchodního oddělení První kontakt e-mailem. Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka na pozici Asistentka obchodního oddělení. Požadujeme: - min.SŠ s maturitou - praxe na obdobné pozici výhodou - práce s PC - znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) - znalost ...
M - PRO spol. s r.o. Čebín, Inzerováno před 2 dny

Prodejce uhelných skladů a hutního materiálu v Poličce NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků, práce na počítači a v účetním programu, tvorba cenových nabídek, objednávání zboží, zajišťuje přímý prodej materiálu, přijímá objednávky zákazníků, vyřizuje objednávky, vystavuje a kontroluje další doklady, získávání ...
ŠVANDA spol. s r.o. Polička, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit