Stomatologie Znojmo s.r.o.

Asistenti zubních techniků

Odeslat

Pracovní náplň
životopis zasílejte na e-mail dokstomat@atlas.cz.
Volné místo asistenti zubních techniků pro lokalitu Znojmo.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Asistenti zubních techniků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Stomatologie Znojmo s.r.o.
Ulice: Jarošova 1466
Město: Znojmo
PSČ: 669 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anatolyj Pruskyj
E-mail: dokstomat@atlas.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stomatologie Znojmo s.r.o.