Seřizovač strojů - elektrotechnik

Pracovní místo ( Seřizovač strojů - elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SEŘIZOVAČ STROJŮ ( vstřikolisy, navíjecí stroje, jednoúčelové poloautomaty)
- vyučen - strojní mechanik, elektromechanik, vyhláška 50/78 výhodou, vhodné i pro absolventy
Volné místo seřizovač strojů - elektrotechnik pro lokalitu Trutnov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBRÁBĚČ/KA KOVŮ, SEŘIZOVAČ/KA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ OBRÁBĚČ/KA KOVŮ, SEŘIZOVAČ/KA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ - pracoviště Lázně Bělohrad. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: l.hatlova@deprag.cz, případně poštou na výše uvedenou adresu nebo zanechte na vrátnicii. Požadujeme vyučení v oboru ...
DEPRAG CZ a.s. Lázně Bělohrad, Inzerováno včera

Seřizovači Místo výkonu práce: Bakovská č.p. 36 294 02 Kněžmost Prvotní kontakt: telefonicky: 326 770 353 (po-pá 8-15 hod.), emailem: michaela.tvrdikova@kautex.textron.com nebo osobně: po-pá 9-15 hod. Hlavní náplň práce: seřizování strojů a zařízení pro ...
Kautex Textron Bohemia spol. s r.o. Kněžmost, Inzerováno před 2 dny

ELEKTROMECHANIK (opravář a seřizovač fixní údržby) Podmínky: vyučen v oboru elektromechanik pro stroje a zařízení, platná vyhláška č. 50, praxe v oboru. Mzda 15 000,- + odměny 0 - 15 000,- Kč. Volné místo elektromechanik (opravář a seřizovač fixní údržby) pro lokalitu Liberec.
MOCCA, spol. s r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny