PRODAVAČ/-KA POTRAVINÁŘESKÉHO ZBOŽÍ (MASO-UZENINY)

  • Nová Paka

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA POTRAVINÁŘESKÉHO ZBOŽÍ (MASO-UZENINY) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODAVAČ/-KA POTRAVINÁŘESKÉHO ZBOŽÍ (MASO-UZENINY) - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu pište na e-mail: romankova@rabbit.cz, bližší informace od 8.00-17.00 hod na tel.: 601 569 924 pí Románková.
Náplň práce:
-prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury
-zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
-samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se
-vyučení v oboru nebo praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
-trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
-příjemné vystupování
Nabízíme:
-práci pro stabilní českou společnost
-prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
-zkrácený pracovní poměr, popř. dohoda o provedení práce
-odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
-nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
Volné místo prodavač/-ka potravinářeského zboží (maso-uzeniny) pro lokalitu Nová Paka.