Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150

Školník - údržbář - zahradník

Odeslat

Pracovní náplň
Adresa: Postupická č.p. 3150,Záběhlice,141 00 Praha 41
Kontakt: Tomek Josef Mgr., tel.: 246 007 401, e-mail: tomek@postupicka.cz
Výhody: Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění, závodní stravování ( výběr až ze 4 jídel) , dovolená 5 týdnů.
Volné místo školník - údržbář - zahradník pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Školník - údržbář - zahradník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace
Pozici nabízí: Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150
Ulice: Postupická 3150
Město: Praha
PSČ: 141 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Josef Tomek
E-mail: Mgr. Josef Tomek
Telefon: +420 246 007 401

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Gymnázium, Praha 4, Postupická 3150