řidič / montážník

  • Plzeň

Pracovní místo ( řidič / montážník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba:
Mgr. Michaela Matějíčková, životopisy zasílejte prosím na e-mail: michaela.matejickova@prolemax.cz.

Ucházet o zaměstnání se mohou pracovníci z celé ČR, zaměstnavatel poskytuje příspěvek na ubytování či dopravu.
Popis:
Společnost Vysspa Sports Technology s.r.o. působící ve sféře výstavby sportovních hřišť a pokládce umělých sportovních povrchů (umělá tráva, polyuretan, tartan, antuka ad.) hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pracovní pozici řidič / montážník sportovišť.

Požadujeme:
řidičské oprávnění skupiny B a C NUTNÉ
minimálně vyučení v jakémkoliv technickém oboru
zkušenosti - praxe ve stavebnictví výhodou
čistý trestní rejstřík
časovou flexibilitu
technickou zdatnost
samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost
ochotu cestovat

Nabízíme:
zajímavou stabilní práci v mladém kolektivu
odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků
stravenky
Místo výkonu práce: Plzeň/ČR
Mzda:
23 000 - 25 000,- Kč hrubého (po zapracování dle individuální domluvy)
NÁSTUP IHNED
Volné místo řidič / montážník pro lokalitu Plzeň.