Konstruktér/ka obalů - designer/ka

Pracovní místo ( Konstruktér/ka obalů - designer/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme:
- zázemí stabilní a dynamické české společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- motivační bonusový plán - stravenky, příspěvek na PP, volnočasové benefity Gallery Beta, jazykové kurzy, čtvrtletní a roční odměny
- až 25 dnů dovolené
- mobilní telefon
- pracovní poměr na dobu určitou s ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Média, reklama a grafika
Průmysl

Další volná místa

Project manager, designer pro interiérové studio Krejcar Životopisy zasílejte na: soukup@interiery-krejcar.cz a v kopii ticha@interiery-krejcar.cz Důležité pro tuto pozici: znalost čtení technických výkresů zvládat práci s 3D softwarem dokázat udržet systém a řád ve své práci schopnost dokončit zadané ...
SOMAX PLUS spol. s r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

FRONT - END DEVELOPER Front-End developer Proč být vývojářem v TERMS a.s. V TERMS a.s. pečujeme o několik značek milovaných zákazníky - GoMobil, GoSMS, GoInternet aj. Nyní sháníme novou krev do našeho vymazleného týmu Front-End developerů. V současné době se u nás piluje ...
TERMS a.s. Planá, Inzerováno před 6 dny

CAD designer Ať už máte zkušenosti nebo právě hledáte své první místo, pošlete nám životopis. Hledáme jak juniory, tak seniory na konstruktérské pozice. A co bude náplní vaší práce?
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden