MVDr. Vilma Hypská

VETERINÁRNÍ ASISTENT/-KA - VETERINÁRNÍ TECHNIK/-ČKA

Odeslat

Pracovní náplň
VETERINÁRNÍ ASISTENT/-KA - TECHNIK/-ČKA VE VETERINÁRNÍM CENTRU
- PP na dobu určitou 1 rok; nástup říjen 2017; dvousměnný provoz; cca 1x měsíčně práce v sobotu a neděli a cca 3 svátky v roce, výjimečně práce večer/v noci; práce s břemeny do 15 kg
- Náplň práce: vyřizování telefonátů, emailů, pošty, objednávky a prodej zboží; osobní a elektronická komunikace s klienty (odborné poradenství, objednávání k zákrokům) včetně přijímání hotovostních plateb a plateb kartou; úklid recepce, čekárny a přilehlých prostor; výpomoc na ambulanci, hospitalizaci, laboratoři...
- Požadujeme: nutné jsou výborné komunikační dovednosti (slovní i písemný projev) a časová flexibilita; velkou výhodou je středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicíny nebo chovatelství, zkušenosti s chovem malých zvířat, praxe na obdobné pozici (zverimex, recepční, veterinární asistent) a aktivní znalost Aj.
- Nabízíme: stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte e-mailem na: info@vivavet.cz.
Volné místo veterinární asistent/-ka - veterinární technik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VETERINÁRNÍ ASISTENT/-KA - VETERINÁRNÍ TECHNIK/-ČKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MVDr. Vilma Hypská
Ulice: Medkova 1723
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radim Mervart
E-mail: Radim Mervart
Telefon: +420 495 532 233

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MVDr. Vilma Hypská