BORS Břeclav a.s.

AUTOKLEMPÍŘ, AUTOKAROSÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
25.9.2017/ vyučen v oboru autoklempíř, autokarosář. ŘP min. sk. B, sk. C, CE výhodou. Zkušenosti s broušením a kontrolou geometrie, karosérie výhodou.
Náborový příspěvek až do výše 25 000,- Kč.
Bližší info. paní Ing. Saskia Hyklová nebo pan Martin Vykydal (vedoucí střediska).
Volné místo autoklempíř, autokarosář pro lokalitu Hustopeče.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOKLEMPÍŘ, AUTOKAROSÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: BORS Břeclav a.s.
Ulice: Bratislavská 799
Město: Hustopeče
PSČ: 693 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hyklová
Telefon: +420 519 444 210,731 606 205

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BORS Břeclav a.s.