MATEO daně s.r.o.

účetní v neziskových organizacích

Odeslat

Pracovní náplň
praxe: 2 roky ( účetnictví v neziskové organizaci);
Kontakt: pouze elektronicky, životopis zasílat na e-mail
Volné místo účetní v neziskových organizacích pro lokalitu Bohumín.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní v neziskových organizacích

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: MATEO daně s.r.o.
Ulice: Čs. armády 360
Město: Bohumín
PSČ: 735 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Hábová
E-mail: Jana Hábová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MATEO daně s.r.o.