Globus ČR, k.s. Účetní provozu

Účetní provozu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 869, Trmice.
Náplň práce: vedení pokladny, drobného vydání a zaúčtování vybraných účetních operací, kontrola faktury, zpracování přehledů a dalších údajů z pokladního dozoru. Další činnosti budou vydávání a správa pracovního oblečení, evidence majetku, zpracování cestovních příkazů.
Požadujeme:středoškolské vzdělání, výhodou je znalost systému SAP s minimálně dvouletou praxí na pozici účetní.
Nabízíme: mzdu 23 500,- Kč., dovolenou navíc, stravenky, zvýhodněné mobilní volání, 13. plat.
Hlásit se osobně Globus ČR, Tyršova 869, Trmice u p. Richtrové.
Volné místo účetní provozu pro lokalitu Trmice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní provozu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Globus ČR, k.s.
Ulice: Tyršova 869
Město: Trmice
PSČ: 400 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milena Richtrová
E-mail: Milena Richtrová
Telefon: +420 475 645 117

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Globus ČR, k.s.