Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe v oboru účetnictví, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, orientace v programu HELIOS výhodou.
Náplň práce: kompletní vedení účetní a daňové agendy společnosti
Zam. výhody: zaměstnání ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kontrolor ve výrobě Náplň práce: kontrola materiálu ve výrobě Nabízíme: * stabilní zaměstnání v Hlavním pracovním poměru Své životopisy zasílejte na email: jana.vlachova@uniwellcz.cz * náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč * příplatek noční směna 20 % * dopravné, ...
UNIWELL CZ s.r.o. Zdíkov, Inzerováno včera

ÚČETNÍ podvojné účetnictví firmy včetně personalistiky, možnost zkráceného úvazku, praxe podmínkou Volné místo účetní pro lokalitu České Budějovice.
MedicalHelp Česká republika s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

Zcela v novém! Hledáme nové kolegy do luxusně zrekonstruovaného Call centra v Př Nyní vlastníme nové, moderní prostory, které nabídnou pracovní příležitosti pro ještě více uchazečů na příklad například i pro OZP, ZTP/P, maminky na MD, absolventy škol. Sídlíme na hlavním náměstí s výhledem na Hořejší Oboru. Telefonní ...
ATODA Telemarketing, spol. s r.o. Příbram, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit