GREY CIRCLE a.s.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, min. 5 let praxe v oboru účetnictví, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, orientace v programu HELIOS výhodou.
Náplň práce: kompletní vedení účetní a daňové agendy společnosti
Zam. výhody: zaměstnání ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí a kolektiv, pravidelné školení v dané oblasti, příspěvek na stravování
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Pištín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HLAVNÍ ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: GREY CIRCLE a.s.
Ulice: 134
Město: Pištín
PSČ: 373 46

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing Grit Grimm
E-mail: Ing Grit Grimm
Telefon: +420 739 201 414

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GREY CIRCLE a.s.