Zdravotní sestra s osvědčením pověřená rehabilitací

  • Brno

Pracovní místo ( Zdravotní sestra s osvědčením pověřená rehabilitací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy s průvodním dopisem zasílejte pouze písemně na e-mail: fajkosova@dsves.cz nebo na adresu Domov pro seniory Věstonická, p.o., Věstonická 1, Brno 628 00

Požadujeme:
- minimálně středoškolské zdravotní vzdělání, obor všeobecná sestra
- platné Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb.
- kurz rehabilitačního ošetřování, popř. jiný kurz rehabilitačního zaměření
- minimálně 1 rok praxe u lůžka
- organizační schopnosti, samostatné myšlení a rozhodování
- zdravotní způsobilost pro práce v nepřetržitém provozu, bezúhonnost, zodpovědnost
- spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce
Nabízíme:
Platové ohodnocení dle dosažené praxe - platová třída č. 10, zákonné příplatky, šest týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příjemné pracovní prostředí, možnost vzdělávání se.
Nástup možný od 1. 10. 2017 nebo dle dohody.
Volné místo zdravotní sestra s osvědčením pověřená rehabilitací pro lokalitu Brno.