Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362

ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
POŽADUJEME: alespoň ÚSO s maturitou, znalost podvojného účetnictví
VÝHODOU: znalost daňové problematiky
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: mpotuznikova@spskt.cz
Informace možné na tel. 376 310 001, 737 713 963
Volné místo účetní pro lokalitu Klatovy.

Požadavky
Ekonomika - podvojné účetnictví

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362
Ulice: nábř. Kpt. Nálepky 362
Město: Klatovy
PSČ: 339 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Potužníková
E-mail: Potužníková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362