Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ÚČETNÍ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POŽADUJEME: alespoň ÚSO s maturitou, znalost podvojného účetnictví
VÝHODOU: znalost daňové problematiky
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: mpotuznikovaatspskt.cz
Informace možné na tel. 376 310 001, 737 713 963
Volné místo účetní pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Mzdová/ý účetní Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky, později doba neurčitá. Vzdělání: ÚSO nejlépe ekonomického směru Znalost AJ výhodou, není podmínkou. Požadavky: znalost mzdové agendy a zpracování daňových přiznání, samostatnost, komunikativnost, loajalita, ...
KD TEC s.r.o. Kdyně, Inzerováno před 5 dny

účetní Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky, později doba neurčitá. Vzdělání: ÚSO s maturitou Znalost AJ výhodou. Požadavky: nutná min. 2 letá praxe na pozici účetní , kompletní zpracování účetní agendy společnosti - pokladna, vydané a přijaté faktury, ...
KD TEC s.r.o. Kdyně, Inzerováno před 5 dny

Účetní Doporučenky budou vyřizovány každý pátek v čase 9:30 - 14:00 hodin. ÚČETNÍ - SŠ ekonomického směru s praxí, VŠ možno i absolvent, Aj podmínkou, Fj výhodou, ŘP B. Pro nově vytvářený tým finanční účtárny hledáme nového kolegu/kolegyni. Nabízíme ...
NOVARES CZ Janovice s.r.o. Janovice nad Úhlavou, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit