PARTR spol. s r.o.

Automechanici nákladních automobilů

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: vyučení v oboru automechanik nákladních automobilů a pracovních strojů, praxe v oboru min. 3 roky, ŘP sk. C výhodou
Volné místo automechanici nákladních automobilů pro lokalitu Všemina.

Nabízíme
Nástup možný od: 11. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici nákladních automobilů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: PARTR spol. s r.o.
Ulice: 234
Město: Všemina
PSČ: 763 15

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Žárský
E-mail: Pavel Žárský
Telefon: +420 724 266 193

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PARTR spol. s r.o.