Úklid firemních prostor

Pracovní místo ( Úklid firemních prostor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: chuť pracovat, spolehlivost, samostatnost
Pracovní náplň: úklid firemních prostor
Zástup za dlouhodobou pracovní neschpnost.
Volné místo úklid firemních prostor pro lokalitu Zlín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Hledáme strojní zámečníky v Brně! Umíš pracovat s frézkou nebo soustruhem? Nebo máš alespoň znalosti technické dokumentace a vystudovaný technický obor? Už máš dost všech těch montoven a chceš pracovat na smysluplné pozici? Nabízíme práci ve velice zajímavé výrobě v Brně (10 ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Prodavač/ka v Brno Komín! Chceš pracovat v české společnosti? Chceš vědět pěkně dopředu, kdy budeš pracovat, aby jsi si mohl/a plánovat své volno? Nevadí ti přijít za zákazníkem a poradit mu, co je pro něj nejlepší volbou? Pojď pracovat do ryze české prodejny ...

Software packaging specialist Hlavním posláním pozice je vytváření globálních standardů v oblasti aplikačního a softwarového vybavení jednotlivých skupin firemních uživatelů, vytváření instalačních balíčků a jejich uvolňování. Součástí odpovědnosti je vytváření strategie v této ...