GOT - Global Outsourcing Team s.r.o.

Junior účetní a junior mzdový účetní pro africké země

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Otradovice
Plynná komunikace v anglickém jazyce, písemně i ústně. A rovněž plynná znalost jednoho z afrických jazyků: v Zimbabwe, Jižní Africe, Zambii, Ghaně, Nigérii, Maroku atd. Popis práce-Vedení účetních knih našich afrických společností ve skupině a rovněž účetních knih našich klientů v afrických zemích. Rovněž příprava ročních daňových přiznání a měsíčních nebo čtvrtletních přiznání k lokálním daním. Zpracování mezd našich afrických společností ve skupině a rovněž mezd našich klientů v Africe. Příprava měsíčních, čtvrtletních a ročních výkazů a podání u příslušných místních úřadů.Práce v týmu v České republice, ale nutná důkladná znalost místních pravidel a předpisů alespoň jedné africké země.Požadavky-Nejméně tři roky příslušné praxe v účetnictví a mzdách v jedné z afrických zemích.Další předpoklad: zájem o práci s jinými profesionály, odolnost proti stresu, která je za potřebí při práci v rychle se rozvíjejícím klientském prostředí.Úhrada cestovních výdajů autobusovou dopravou na trase Votice - Praha a zpět. První kontakt e-mailem.
Volné místo junior účetní a junior mzdový účetní pro africké země pro lokalitu Votice.

Nabízíme
Nástup možný od: 25. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Junior účetní a junior mzdový účetní pro africké země

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: GOT - Global Outsourcing Team s.r.o.
Ulice: 3
Město: Votice
PSČ: 259 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ingmar Booij
E-mail: Ingmar Booij

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GOT - Global Outsourcing Team s.r.o.