Zdeněk Kučeva

Automechanici

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt:
Kučeva Zdeněk, tel.: 321726627 od 7 do 15 hod, e-mail: info@trendkolin.cz,
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Náplň práce:
údržba a opravy vozidel.

Pracovní doba:
od 7 do 15:30 hod.
Volné místo automechanici pro lokalitu Kolín.

Nabízíme
Nástup možný od: 26. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanici

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Zdeněk Kučeva
Ulice: Ovčárecká 415
Město: Kolín
PSČ: 280 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Kučeva
E-mail: Zdeněk Kučeva
Telefon: +420 321 726 627

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zdeněk Kučeva