Kadeřnice / kadeřník

Pracovní místo ( Kadeřnice / kadeřník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Práce v zavedeném kadeřnictví v Kuřimi se 14ti letou tradicí. Výhody: firemní benefity, možnost individuální dohody na pracovní době, procenta z prodeje.
Volné místo kadeřnice / kadeřník pro lokalitu Kuřim.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník, kadeřnice Kadeřník, kadeřnice - vzdělání vyučení v oboru, praxe podmínkou 2 roky. Pracoviště Studánky. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup ihned. Mzda 15.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 775 222 229 Pham. Ověřeno ...
PPD TRADE s.r.o. Vyšší Brod, Inzerováno před 3 dny

kadeřnice - kolorista praxe vítána životopis zaslat na fabiosalsatabor@volny.cz Volné místo kadeřnice - kolorista pro lokalitu Tábor.
Kadeřnické studio LORMA spol. s r.o. Tábor, Inzerováno déle jak týden

KADEŘNÍK/ICE Nástupní mzda 13500 Kč + odměny Požadavky: nadšení pro kadeřnické řemeslo, kreativita, spolehlivost Nabízíme: zázemí prestižního salonu v centru ČB, přístup na kadeřnická školení v ČR i zahraničí, práci s lukrativní vlasovou kosmetikou, vlastní ...
Studio Miracle s.r.o. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden