Hana Pohlová

Kadeřnice / kadeřník

Odeslat

Pracovní náplň
Práce v zavedeném kadeřnictví v Kuřimi se 14ti letou tradicí. Výhody: firemní benefity, možnost individuální dohody na pracovní době, procenta z prodeje.
Volné místo kadeřnice / kadeřník pro lokalitu Kuřim.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřnice / kadeřník

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Hana Pohlová
Ulice: Brněnská 206
Město: Kuřim
PSČ: 664 34

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Pohl
E-mail: Jan Pohl
Telefon: +420 724 420 131

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hana Pohlová